563314384000210

Kompresní podkolenky Speed v červené barvě. Tyto kompresní podkolenky vám zaručí funkčnost při každém sportu. Svou kompresí udrží svaly v teple, což vede k lepším výkonům, rychlejší regeneraci a lepšímu prokrvení.

Jsou vyrobeny z funkčního materiálu jehož vlákna obsahují ionty stříbra, které zabraňují zápachu a množícím se bakteriím. Podkolenky zaujmou svým jedinečným designem a na vlastní kůži pocítíte vlastnosti komprese, která vám zaručí funkčnost svalů při jakémkoliv pohybu či cestování. Podkolenky upleteny s důrazem na pohodlí, kde některé části podkolenky jsou záměrně zesíleny, aby bylo zabráněno otlakům či vzniku puchýřů.

Kompresní podkolenky UNS jsou vhodné na všechny typy sportu, ovšem nejpopulárnější jsou při běhání, běžném cvičení ve fitness, vhodné jsou i na kolo, kolečkové brusle a další letní, ale i zimní sporty.
Charakteristikou kompresního prádla je to, že stáhnou svalstvo, které tímto tlakem více rozpumpuje krev a tím se prokrví svalstvo. Vaše svaly díky tomu budou odolnější vůči vnějším nárazům. Zvlášť pokud běháte na asfaltu, doporučujeme používat kompresní materiálu, minimálně kompresní podkolenky. Eliminují nárazy při došlapování a vy tímto oddálíte možnost vzniku křečí, protože komprese omezuje tvorbu kyseliny mléčné. Pro sportovce, kteří běhají často a mají problémy s bolestmi nohou po běhání, nebo jiném tréninku, tak doporučujeme kompresní podkolenky použít také po tréninku. A to z toho důvodu, že zrychlený krevní oběh pomůže rychlejší regeneraci svalstva a bolesti rychleji odezní. Někteří v nich dokonce spí, nebo v případě hokejistů, používají při cestě autobusem, nebo autem po zápase zpátky domů.

Specifické vlastnosti komprese:

Chodidlová část - cca 14 mm/Hs

Kotníková část - cca 14 mm/Hs

Vyšší kotníková část do ½ lýtka - cca 12 mm/Hs

Horní část lýtka až ke kolenu - cca 9 mm/Hs

Složení:

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Uns, kompresní podkolenky Speed, červené

  • 449Kč

  • Cena bez DPH: 371Kč

Dostupné možnosti