Menu Zavřeno

Reklamace a vrácení zboží

Dorazilo k Vám zboží a zjistili jste, že Vám nesedí velikost, není podle Vašich představ nebo je poškozené?

Není problém ho vrátit nebo vyměnit.

Pro vrácení zboží postupujte následovně:

Zašlete nám balíček s daným produktem na naši adresu:

UNSTOPPABLE s.r.o. (2. patro)

Jungmannova 499

Kyjov 697 01

(Při posílání přes Českou Poštu nás prosím kontaktujte na email: info@uns-sport.cz o tom, že jste balíček odeslali, abychom věděli, že je na cestě. Bohužel, se nám už párkrát stalo, že balíček byl uložen přímo na poštu, ale nikdo z doručovatelů nás nekontaktoval a nezanechal nám ani oznámení o uložení zásilky na poště. Předejdeme tak případným nedorozuměním, které můžou tímto vlivem vzniknout.)

Vrátit zboží můžete i prostřednictvím Zásilkovny na následující adresu:

Svatoborská 400/35 (Dětský Svět Sluníčko), Kyjov 697 01.

Jméno a příjmení uveďte: Kristýna Rubecká, telefon: 734 114 245.

My si balíček na výdejním místě vyzvedneme.

Vrácení peněz

Do balíčku se zbožím nezapomeňte připsat číslo Vašeho účtu, kam Vám budeme moct poslat peníze nazpět. Platbu vyplácíme převodem na bankovní účet.

Výměna zboží

Pro výměnu zboží nám zašlete balíček na výše uvedenou adresu a napište nám přímo do balíčku nebo emailem Váš požadavek na výměnu (velikost, barva nebo jiný produkt). Rádi Vám produkt vyměníme pokud bude skladem.

Odstoupení od smlouvy

V případě, že si přejete odstoupit od smlouvy do 14 dnů od zakoupení bez udání důvodu, musí být zboží nepoškozené a nenošené. Zašlete nám ho na naši adresu uvedenou výše.

Pro jiné nebo další dotazy ohledně reklamací nebo vrácení zboží nás kontaktujte na náš email info@uns-sport.cz nebo naše telefonní číslo 734 114 245.