Menu Zavřeno

Kdo stojí za značkou UNS, proč jsme vznikli a co nás baví? To vše se dočtete v našem prvním blogu.

Jsme manželé, kteří milují pohyb, běh, sport a trénink. Jmenujeme se Kristýna a Lukáš a není náhoda, že jsme se poznali již pár let zpátky na basketbalovém soustředění a stále spolu bojujeme 😊

Společně jsme založili v roce 2015 značku UNS a firmu unstoppable, která je vlastníkem značky a znamená nezastavitelný/á. UNS je značka, kterou jsme vytvořili pro všechny, kteří milují pohyb, cvičení, běh, kolo, brusle, prostě se rádi hýbou. Milujeme to, co děláme a věříme, že je to znát.

To co děláme, tím také žijeme, a prodáváme to, co sami používáme

Co u nás platí, že nevoláte našim sekretářkám, nebo nekomunikujete s community managerem, ale přímo s námi s Kristýnou a Lukášem.

Společně jsme se zúčastnili několika překážkových závodů, ale výraznější je v tomto směru Kristýna, která má za sebou několik spartan race závodů, nespočet běžeckých závodů s dobrými výsledky a dva maratony v Praze a Budapešti! Závody běhá třeba právě v našich kompresních podkolenkách pro lepší regeneraci! Mimo tohoto času, kdy se stará o společnou dceru ještě vede ve volném čase lekce TRX, nebo sportovního tréninku.

Lukáš kromě práce v UNS provozuje i regionální pohybové centrum zaměřené na pohyb a trénink. Ve volném čase pořád lítá za basketbalovým míčem, který si prostě zamiloval. Na UNS blogu pro vás bude psát rubriku uns academy a točit videa, kde se vám bude snažit předat co nejvíce informací, jak se o své tělo starat od A do Z.

Z UNS budujeme stabilní českou značku sportovního vybavení pro běh a sport. Naše výrobky jsou převážně vyráběny v České republice, tak abychom měli nad tím, co vyrábíme maximální kontrolu a dávali práci lidem, které můžeme osobně poznat.

Sportujte v UNSkách !

Kristýna a Lukáš